KVKK

HAKKIMIZDA

GRAND RİMEDYA HOTEL BURSA

Aydemir Grup üyesi olup; Grand Rimedya Bursa misafirlerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap veren , bölgedeki önemli kurumlara ve turistik noktalara kolay erişim sunan ve markalaşma yolunda sağlam adımlar ile ilerleyen otel grubudur.

Üstün hizmet anlayışı ve yüksek oda standartları ile kaliteli bir şehir otelinden beklenecek her şeyi misafirlerine sunmaktadır.

GRAND RİMEDYA HOTEL BURSA , Aydemir Otomotiv iştiraki olup; ,Grand Rimedya Susurluk , Grand Rimedya Burhaniye, Grand Rimedya Görükle, Grand Rimedya Mudanya ile misafirlerinin tüm konaklama ihtiyaçlarına cevap verebilen bir otel grubudur.

Otelimiz iş ve yaşam merkezlerine yakınlığı, misafirperver, güvenilir, konforlu bir konaklama hizmetinin yanı sıra; zengin açık büfe kahvaltının sunulduğu restoranı , organizasyon yeteneğine sahip davet, toplantı ve tüm organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz

Grand Salon ‘u, kapalı ve açık hava seçeneği ile müziğinizi dinleyeceğiniz Kış Bahçesin de misafirlerimize etkin ve özenli bir hizmet sunmayı tercih etmekteyiz..

Bursa şehir merkezi, iş ve alışveriş merkezleri ile tarihi Bursa mekânlarına kolay erişim imkânı sunan Grand Rimedya Hotel Bursa, modern odaları ve benzersiz spa merkezi ile misafirlerini ağırlıyor.